SHARE WEEK 2019 – polecani blogerzy

19 marca 2019 4 komentarze
SHARE WEEK 2019 - polecani blogerzy

Ruszyła akcja Share Week organizowana każdej wiosny przez Andrzeja Tucholskiego. To pierwsza edycja, w której biorę udział! Chciałabym przedstawić Ci trzech blogerów, którzy wywarli w ostatnich miesiącach największy wpływ na moje życie. Może Ciebie też zainspirują?

Pani Swojego Czasu czyli Ola Budzyńska

Moment, w którym poznałam Olę, jej bloga i kanały social media zrewolucjonizował moje życie. I w tym stwierdzeniu nie ma ani grama przesady!

Jeśli jeszcze jakimś cudem nie znasz Pani Swojego Czasu, to koniecznie to zmień! Ola to istny wulkan energii oraz ocean wiedzy na temat organizacji czasu i biznesu online. Do tego bardzo często dzieli się swoją ogromną wiedzą za darmo! Co miesiąc prowadzi webinar i nagrywa podcast, a raz w tygodniu prowadzi #kawęzbudzyńską. To absolutnie nie są zwykłe live’y – to bardziej pogaduchy z przyjaciółką, tańcami i śpiewaniem sto lat. To po prostu trzeba przeżyć!

Jednak na mnie największy wpływ miały e-booki Oli (przerabiam je już drugi raz!). Do tej pory w sklepie Pani Swojego Czasu pojawiły się dwie pozycje na temat biznesu online: „Czas na biznes online. Jak wystartować i nie splajtować” oraz „Promocja i sprzedaż w biznesie online. Jak wystartować i nie splajtować. Autentycznie, bez ściemy i po ludzku”.

Lektura obu e-booków całkowicie zmieniła moje myślenie i plany życiowe. Zanim je przeczytałam (a raczej przerobiłam) byłam pewna, co chcę dalej robić i myślałam, że wiem, jak tego dokonać. Jednak w trakcie czytania kolejnych rozdziałów otwierały się w mojej głowie nieznane rejony i pragnienia. Pomysły spływały w takim tempie, że nie nadążałam przelewać ich na papier. Dawno nie doświadczyłam takiej burzy mózgów. To m.in. dzięki e-bookom Oli zdecydowałam się na swoją działalność w internecie. To ona uświadomiła mi, że nic nie tracę, a mogę tylko zyskać.

Foto Do Kwadratu czyli Agnieszka Werecha-Osińska

Agnieszka specjalizuje się w sesjach wizerunkowych i fotografii w stylu flatlay – i to właśnie, dzięki flatlay’om ją poznałam. Na bloga Foto Do Kwadratu trafiłam, gdy szukałam informacji jak robić „płaskoleże”. Natknęłam się na informację, że niedługo rusza jej kurs online na ten temat. Zapisałam się na listę oczekujących, a w międzyczasie eksplorowałam Instagrama Agi. Przekonała mnie do tego stopnia, że kurs zakupiłam jako jedna z pierwszych! Nie miałam żadnych wątpliwości, że to będzie petarda, a ja wreszcie nauczę się robić flatlay’e.

Kulisy mojej flatlay’owej sesji zdjęciowej.

Efekty kursu możesz zobaczyć na moim koncie instagramowym, sama nie spodziewałam się aż takiego progresu w tak krótkim czasie!

Poza zdobytą wiedzą, bardzo polubiłam Agnieszkę. Jest niesamowicie ciepłą osobą, której zamierzam kibicować z całych sił w kolejnych projektach!

Trening Na Bosaka czyli Katarzyna Grządka

Kasia jest jedną z niewielu osób, które mówią o aktywności w przemyślany sposób. Uczy zdrowego podejścia do ruchu i zwraca uwagę na ROZSĄDEK podczas ćwiczeń. Podkreśla, że ćwiczy przede wszystkim dla zdrowia.

Coraz częściej eksploatujemy swój organizm ponad miarę. Zamiast zadbać o swoje ciało, które siedziało bez ruchu przez ponad 8 godzin w niewygodnej pozycji, dobijamy je jeszcze intensywnym treningiem. Nasze mięśnie nie mają chwili, żeby się rozluźnić. Sama przez długi czas czułam wyrzuty sumienia, że ciągnie mnie do zajęć takich jak joga, zdrowy kręgosłup czy pilates. Wszędzie słyszałam, że takie treningi są nieefektywne, bo nie spalają ogromnych ilości kalorii. Żałuję, że wcześniej nie trafiłam na tak rozsądny głos, jak ten Kasi.

Zawdzięczam Kasi ogromną zmianę w moim życiu – organizowane przez nią wyzwanie #chodzeniemaznaczenie zmotywowało mnie wreszcie do regularnego chodzenia. Do tego stopnia, że jestem dopiero na półmetku, a to już mój najlepszy miesiąc od czasu zakupu krokomierza! Nawet przez myśl mi nie przeszło, że wynik będzie taki imponujący. Polecam Ci gorąco wpis Kasi – Chodzenie, czyli sposób na zdrowie.

Pssst! Kasia z Trening Na Bosaka wydała książkę! Jeśli chcesz przeczytać jej recenzję, zapraszam do mojego wpisu – „Trening w rytmie slow” – jak ćwiczyć w zgodzie ze sobą.

To już moje wszystkie polecania w ramach akcji Share Week. Mam nadzieję, że będziesz regularnie zaglądać do poleconych przeze mnie blogerów, naprawdę warto! A Ciebie, kto inspiruje? Bierzesz udział w akcji Share Week? Poleć, proszę, w komentarzu blogi, które Twoim zdaniem warto poznać. Z przyjemnością odkryję kolejne wartościowe miejsca w internecie!

By Katarzyna Czekaj

Może spodoba Ci się też:

4 thoughts on “SHARE WEEK 2019 – polecani blogerzy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *