„CSS w WordPress” – jak edytować wygląd strony WWW?

„CSS w WordPress” - jak edytować wygląd strony WWW?

Masz stronę na WordPressie? Godzinami wybierałeś dla niej motyw, ale wciąż nie jest idealny? Chcesz zmienić kolor napisów albo sprawić, żeby witryna wyświetlała się poprawnie na smartfonach? Jeśli wciąż marzysz o stronie, której wygląd będzie dopasowany do Twoich potrzeb, to zapraszam do czytania. Przed Tobą recenzja e-booka „CSS w WordPress”!

By Katarzyna Czekaj
„Opanuj SEO w 14 dni!” - kurs online o pozycjonowaniu stron

Zanim kupiłam kurs Oli Gościniak o SEO, miałam lekkie obawy. Myślałam, że to zbędny wydatek i podstawy, które znam są wystarczające. Przecież miałam zainstalowaną specjalną wtyczkę i wiedziałam, co oznacza pojęcie słowo kluczowe. Czego chcieć więcej? Po ponad miesiącu od wdrożenia wiedzy z „Opanuj SEO w 14 dni!” mogę śmiało powiedzieć - nie wiedziałam nic! Masz własną stronę i nie wiesz, co robić, żeby pozycjonować się wyżej w wyszukiwarkach? Przeczytaj recenzję „Opanuj SEO w 14 dni!” i sprawdź czy to kurs również dla Ciebie!

„Dlaczego joga?” - książka o tym, jak oswoić się z jogą

„Dlaczego joga? Stań ze mną na macie” to książka, której bardzo mi brakowało, gdy zaczynałam własną przygodę z jogą. Wierzyłam we wszystkie możliwe mity, łącznie z tym, że na zajęciach trzeba się zwijać w precel. Jeśli myślisz o jodze, ale nie wiesz jak zacząć to „Dlaczego joga?” jest dla właśnie dla Ciebie!

Pierwsze zajęcia w fitness klubie - jak się przygotować?

Wakacje to idealny moment, żeby zacząć swoją przygodę z zajęciami grupowymi! Kluby fitness, studia jogi i pilatesu święcą pustkami. Nie ma tłoku, a dzięki temu instruktor może poświęcić Ci dużo więcej uwagi. Do tego w wielu miastach organizowane są zajęcia na trawie i to ZA DARMO! To co, przekonałam Cię? Jeśli tak, to zapraszam do wpisu, dowiesz się z niego, jak przygotować się do tych groźnie brzmiących zajęć grupowych.

„Trening w rytmie slow” - jak ćwiczyć w zgodzie ze sobą

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to możliwe, że Twoi znajomi chodzą z przyjemnością na jogę, kiedy Ty wolisz wieczór na kanapie? Próbowałeś chodzić na siłownię, ale odpuściłeś, bo poczułeś, że to nie dla Ciebie? A może chcesz zacząć się ruszać, ale nie wiesz jak się za to zabrać? „Trening w rytmie slow” to książka, która pomoże Ci wreszcie znaleźć równowagę w podejściu do ruchu!

SHARE WEEK 2019 - polecani blogerzy

Ruszyła akcja Share Week organizowana każdej wiosny przez Andrzeja Tucholskiego. To pierwsza edycja, w której biorę udział! Chciałabym przedstawić Ci trzech blogerów, którzy wywarli w ostatnich miesiącach największy wpływ na moje życie. Może Ciebie też zainspirują?

„Mocne plecy” - poradnikowy hit czy kit?

Opis i ilustracje książki „Mocne plecy. Proste ćwiczenia w służbie siedzenia” z miejsca przekonały mnie do lektury! Jak sądzisz, czy to był trafiony zakup? A może ogromne rozczarowanie? Zapraszam do przeczytania mojej recenzji, z której dowiesz się, co tak naprawdę myślę o tej książce.